Giriş Yap

Kyk'da sözlü şiddetBen Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesinde Ziraat mühendisliği okuyan 2.sınıf öğrencisiyim. Adım Eda Güler.
Tokat Ballıca kız öğrenci yurdunda kalıyorum. Pandemiden dolayı yurtları boşalttığımızda eşyalarımız orda kaldı ve 1 ay önce yurttan esyalarımı aldım.
Fakat eşyalarımda eksik olduğunu farkettim.
7 aydır yurtta olmadığım için eksik olan eşyalarımı yeni farkettim ve bugün(28.09.2020)saat sabah 11.20 civarı yurdu aradım konuştuğum memur hanımla görüştüğümü söylediler ve memur hanım bana;
"1 ay önce geldiğinde akliın nerdeydi nerden bileyim ben senin esyalarını yapılacak işmi bu"diyerek yüksek sesle azarladı ve 7 aydır yurtta olmadığım için eşyalarımın bazılarının mevcut olmadığını yeni farkettim desemde beni dinlemedi.Ballıca yurdunun sorumluları öğrencilere genel olarak böyle olduğu için bunu şikayet etme gereği duydum.
Ballıca da kalan en küçük birey 18 yaşında ve kimsenin kimseyi o şekilde azarlayabileceğini düşünmüyorum ve bu işin peşini bırakmayacagım.Şikayet etmek amaçlı görüştüğüm kişinin adını soyadını sorduğumda büyük ihtimal yurdun müdürü ile görüşmüşsündür bugün burda memur yok dediler peki görüştüğüm kişinin şikayet amaçlı adını söylemelerini istediğimde bu bilgiyi söylemek istemedikerini söylediler bende sikayet metnine adını vermek istemediğinizi söylediğinizi not düşücem dedigimde tamam öyle yap dediler bu gurur kırıcı ve sözlü şiddete maruz kaldığım olayda Gereğinin yapılmasını arz ve rica ederim.


28.09.2020
|
Kullanıcı Adı:*
E-Mail:
Yorum:
Resimdeki iki kelimeyi girin: *