Giriş Yap

Teşekkürler


Ataşehir diş hastanesi doktoralarından Mete beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Son yıllarda devlet hastesine hiç gitmemiş biri olarak, Dr.Mete Bey'in özel klinik doktorlarından çok daha fazla bilgi ve ilgi sahibi olduğunu gördüm. Yapmış olduğu dişlerimden çok memnunum. Emeğine sağlık... Teşekkürlerimi ilgili yerlere ve kendisine iletmenizi rica ederim.


17.12.2018
|
Kullanıcı Adı:*
E-Mail:
Yorum:
Resimdeki iki kelimeyi girin: *
Cevapla
  • Şerife Kayıkcı (hastası)

  • 26 Ağustos 2020 11:56
  • Çevrimiçi:
  • Yorumları: 0
  • Konuları: 0
^
Doktor Abdurrahim Keskin hocamıza teşekkür etmek istiyoruz. Annemin rahminde kanser bulgusuna rastlandı ve mart ayı idi pemdemi sebebi ile tedavisine başlayamadık. Geçen ay ilk fırsatta hastaneye geldiğimizde 1 hafta içinde Abdurrahim bey kendi şahsen ilgilenip hızlı bir program ayarladı ve amaliyat aldı sağolsun. Kendisinden Allah razı olsun. Amaliyat da başarılı ve annem kendisine dua ediyor. Dikişler ile ilgili de annem kilolu ve yağlı olduğu için sıkıntılı süreci çok iyi takip edip iyileştirdi. Kendisine ben de teşekkür ederim kendisi ilgili ve başarılı bir hekimdir. Annemin sağlığı bizim sağlığımız. Allah annelerimize sağlık versin. Saygılar Aysel Odabaşı (hastası Şerife kayıkcı nın kızı)

Abdurrahim Keskin hocamıza teşekkür ederiz.

Abdurrahim Keskin hocamıza teşekkür ederiz. Doktor Abdurrahim Keskin hocamıza teşekkür etmek istiyoruz. Annemin rahminde kanser bulgusuna rastlandı ve mart ayı idi pemdemi sebebi ile tedavisine başlayamadık. Geçen ay ilk fırsatta hastaneye geldiğimizde 1 hafta içinde Abdurrahim bey kendi şahsen ilgilenip hızlı bir program ayarladı ve amaliyat aldı sağolsun. Kendisinden Allah razı olsun. Amaliyat da başarılı ve annem kendisine dua ediyor. Dikişler ile ilgili de annem kilolu ve yağlı olduğu için sıkıntılı süreci çok iyi takip edip iyileştirdi. Kendisine ben de teşekkür ederim kendisi ilgili ve başarılı bir hekimdir. Annemin sağlığı bizim sağlığımız. Allah annelerimize sağlık versin. Saygılar Aysel Odabaşı (hastası Şerife kayıkcı nın kızı) Şerife Kayıkcı (hastası)